Tuesday, November 2

Facebook

After a three year hiatus MOTORPSYCHO NEWS will be continued on Facebook:

www.facebook.com/motorpsychonews

I feel it is about time to revive MOTORPSYCHO NEWS as the lack of up-to-date news about our favourite band is still quite evident and frustrating. This blog is dead, but Facebook lives! Obviously Motorpsycho News 2.0 will not be as profound as this blog because there is limit of 420 letters for status updates on FB (and my time is still very limited) but we -- YOU! -- can make up for that with improved interaction: Everyone can be a part of it!

I hope the resurrection of MOTORPSYCHO will prove fruitful for all of us! I am lookig forward to it! See you at a concert somehwere!

Peace!

1 Comments:

Blogger 少年频道 2015 said...

BURSA HABERLERİ

Bursa'da neler oluyor öğrenmek mi istiyorsunuz ? Bursa haberlerini takip edemiyor musunuz ? O zaman bu muhteşem site artık sizlerle.Sizde sitemiz olan haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitesine girerek an ve an Bursa hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Sitemiz şık teması ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizde olup içeriğinde sizleri rahatsız edici reklam vs bulunmamaktadır.Sitemiz aracılığı ile Haberler bursa alanından yararlanabilecek ve sizde Bursa'da yaşanan olayları kaçırmadan öğrenebileceksiniz.Bursa'da bugün ne oldu diye araştırmaya son ! Yapmanız gereken sitemiz kategorilerinden olan Bursa haberleri bugün kategorimize girerek Bursa'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sizde www.haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitemize girerek Bursa hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Sitemize ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederiz.

Güncel haberleri ve son dakika haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.Bu gün bursada ne oldu güncel bursa habeer bursapor haberleri hepsini bu haber sitesinden ögrenebilirsiniz. 7 haber

3:16 PM  

Post a Comment

<< Home

Site Meter